İade Koşulları ile İlgili Önemli Not:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önem taşımaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık yada kişiye özel ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Son değiştirme tarihi geçmemiş bir ürün iadesi yada değişimini gerçekleştirmek için bize info@bebhome.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Kargonuzu geri gönderirken aşağıdaki değiştirme kartını yada faturanızı beraberinde göndermelisiniz.

DEĞİŞTİRME KARTI                                                                         
Sipariş Numarası ……..:
Fatura Tarihi………………:
Fatura Numarası……….:
Son Değiştirme Tarihi…:

Önemli: Değişim yapılabilmesi için, bizimle irtibata geçmiş ve son değiştirme tarihinin geçirilmemiş olması gerekmektedir. Ürün ile birlikte Beb Home’a göndermenizi önemle rica ediyoruz.

Ürün iade ve değişim adresi:

Fatura üzerinde bulunan adresimize iadelerinizi iletebilirsiniz.

Cayma Hakkı Dışındaki İade ve Değişim İşlemleri:

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ kapsamında 14 gün içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır. 

Ürünün iadesi yada değişimi gerçekleştirilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iadeniz yada değiştirme talebiniz kabul edilmeyecektir.

Ayrıca üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihi takip eden 7 iş günü içerisinde bildirip, 14 gün içerisinde bize ulaştırabilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları:

Siparişinizi teslim aldığınızda içinden çıkacak olan değiştirme kartı üzerindeki “Son değiştirme tarihi” geçmeden Beb Home ile irtibat’a geçmiş olmanız gerekmektedir. Bu süre, mesafeli satış sözleşmesi kapsamında satın almış olduğunuz ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gündür. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilecek ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

Ürün bir şahıs tarafından hediye edilen bir ürün ise, hediyenizi “değiştirme kartı” ile beraber, beğendiğiniz başka bir ürünümüzle değiştirebilirsiniz. Başkasının size almış olduğu hediyeyi iade edemezsiniz. Değişim yerine iade işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler hediyenin orijinal faturası ile beraber iade etmelidir. Aksi takdirde iade kabul edilemez ve başka bir ürün ile değişim yapmanız önerilir.

Ürün bir kurum tarafından alınan ve kullanılacak bir ürün ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde gerçekleştirilemez.

İade kargonuz Beb Home’a ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderilecek ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.  İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün İptal Şartları:

Siparişinizi info@bebhome.com.tr  mail adresi üzerinden bize ulaşarak iptal edebilirsiniz. 

Siparişinizi iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

*Sipariş iptali durumunda, ödeme tutarınız size iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde iade kredi kartı hesabına, havale ile ödemelerde havalenin yapıldığı hesaba iade edilir.